Dátum: 2012.07.31

Feladó: B. Gabi

Tárgy: Szeretet

Kedves Útkereső!

Ha ebben a pillanatban még bizonytalan vagy, hogy megtedd az első lépésed, ne habozz!

A lehető legjobb helyet találtad meg arra, hogy leverd az első cölöpöd, letedd az első „mérföldköved”! Egy határtalanul izgalmas utazás veszi kezdetét önmagad megismerésében, ha Barbarával karöltve kezded meg utazásod! Személyében egy végtelenül letisztult, tudatos, egyszerű (a szó legnemesebb értelmében), szeretettől sugárzó támaszt kapsz. Szándékosan nem vezetőt írtam, mert a Te döntésed, hogy hogyan alakítod életed azután, hogy megtaláltad ezt a honlapot. Senki sem fogja Neked megmondani, mit tégy! A döntés lehetősége csakis a Tiéd!

Én is így kezdtem… Azt hittem véletlenül kerültem ide. Legalább is az első gondolatom ez volt. Aztán azon kaptam magam, hogy már harmadszor, negyedszer térek vissza; és akkor „végre” leesett a tantusz! Ez nem véletlen! Persze, hogy nem. Jelentkeznem kell!

Az első kurzusnapomat úgy kezdtem el „Csipet Csapatunkkal” :-), hogy életem egyik legnehezebb döntése után voltam néhány nappal. Küzdöttem a mélységgel, ami húzott lefelé, de egyetlen egy dologban voltam biztos, hogy jó helyen vagyok! Ma már tudom, hogy a legjobb döntésem az volt, hogy azon a reggelen, amikor elindultam ismeretlenül Barbarához, nem a négy fal közé való bezárkózást, és az önsajnálatot választottam egymagamban! Bátorságot vettem és elindultam a sugárzó reggeli napsütésben. Nem tudtam, hogy hová, hogy mi vár rám, de akartam a változást! És ez volt a legfontosabb, hogy felismertem, változni, változtatni akarok! A Nap azóta nem csak rám süt, hanem belőlem is! :-)

Szerintem ne habozz! Vedd a bátorságot, és lépj egy jó nagyot!

Szívem minden melegével ajánlom Neked Barbara kurzusát, mert pillanatok alatt meg fogod kapni a válaszaid, amikre már réges-rég áhítozol!

Kalandra fel!

Szeretettel és baráti öleléssel:
Gabi

Új hozzászólás hozzáadása